Your SEO optimized title page contents
Menu

Safir Kuyumcu Gebze

Gebzede gerçek bir Safir Trafiğe kapalı çok hareketli bir caddede safir’in özellikleri taşımasına özen gösterdiğimiz farklı bir mağaza oldu Safir Kuyumcu

Safir Kuyumcu GEBZE

Gebzede gerçek bir Safir
Trafiğe kapalı çok hareketli bir caddede safir’in özellikleri taşımasına özen gösterdiğimiz farklı bir mağaza oldu Safir Kuyumcu.28 m2 lik alanda orjinalinde tek cephesi olan ama 2 cepheli tasarıma dönüştürdüğümüz safir de dış mekanda Mor granit kullanılmış olması caddedeki diğerlerinden ön plana çıkmalarını sağlamış farklılık göstergesi olmuştur.

Mağazanın fazla büyük olmayışından açık renkler üzerinde çalışılmıştır mobilyaların high gloss parlak malzemeden imal edilmesi altın varak çalışmaları ile süslenmesi ise mekanı çok daha ciddi ve değerli taşların sunulup satılabileceği bir özellik katmıştır.

Tüm Camların Clear olması hem yansımayı azaltmış hemde ürünlere bakarken sanki Cam yokmuş hissine kapılmanızı sağlamıştır.

Aydınlatma armatürleri gerek tavanda gerekse vitrinlerde tamamı özel yapılmış Ledlerden oluşmaktadır.

İçeri girdiğinizde sol duvardaki TV ünitesinin arka planı desenli camla kaplanmış olup arkasında aydınlatma yapılmıştır. Öte yandan mağaza iç mekan arka duvarında Safir logosunun oldu yerde ise doğal taş kaplaması kullanılmıştır.

Yolunuz düşerse rahatlıkla selamımızı söyleyip sıcak bir çay içebileceğiniz kaliteli bir mekandır Safir kuyumcu Gebze.

Kemal OZNOYAN