Your SEO optimized title page contents
Menu

Saatçi Dekorasyonu

Saatçi dekorasyonu, ev, iş yeri ya da ofis dekorasyonlarından önemli farklılıklar içerir. Bir kere sunulacak eşyalar çok değerli olduğu için bu değeri yansıtacak dekorasyon kalitesine ihtiyaç var. Saatçi mağazısını süsleyecek tüm eşyalar, birinci sınıf kaliteye sahip ürünlerden oluşmalı. Saatler kadar onları takdim eden mobilyalar, dolaplar, standlar daha aklınıza ne gelirse tamamı şık, modern ve son trendleri yakalayan cinsten olmalı. Bunların tasarımı, dizaynı ve montajı da ince hesaplar sonucunda gerçekleştirilmeli.

 

Sonuçta şıklık ve estetik görünüm saatçi dekorasyonu uygulamalarının olmazsa olmazıdır. Burada bir ayrıntıya daha dikkat çekmek gerekiyor. Her marka ve model saatlerin sunumunun ayrı yapılması şarttır. İçiçe geçmiş adeta çorba gibi her saati yan yana koymak, dekorasyonu sıfırlamak demektir. Her marka için özel bölümler oluşturulmalı, hatta o markanın içinde her modeli ayrı ayrı sunacak standlar, cam bölmeler yapılmalıdır. Her saatin bir mücevherden farksız olduğu izlenimi verilmelidir. Bu açıdan cam malzemeler, kristaller, aynalar imdada yetişecektir. Bronz, alüminyum, paslanmaz çelik metaller de yine yerine göre saat dolaplarını süsleyecek materyallar arasındadır. Ancak ahşabın asaletini unutmamakta fayda var. Kaliteli, mobilyalar saatçi dekorasyonu uygulamalarının vazgeçilmezidir. Son derece şık bir ahşap dolabın içinde son derece şık bir saatin sunumunun ayrıcalığını başka hiçbir şeyde yakalamanız mümkün değildir. Ama öyle saatler vardır ki, onları kristal bir vazoya konulan çiçekler gibi görmek gerekir. Saatçi dekorasyonu bu açıdan başlı başına bir sanattır. Bu sanatın inceliklerini saatçi mağazısına yansıttığınız oranda rekabet avantajı yakalarsınız. Hem saatler gerçek değerine ulaşmanın verdiği heyecanla ışıl ışıl parlar, hem saatçilerin yüzlerinde işini iyi yapıyor olmanın sevinci belirir, hem de müşteriler girdiği mekanda kendilerini mücevherler kadar değerli hisseder.

İşte bu duygularla her biri bir sanat eseri olan saatçi dekorasyonu uygulamalarına imza atıyoruz. Öznoyan Mimarlık olarak en profesyonel işleri haya geçiriyor, siz kıymetli saatçilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bunu yine profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman iç mimarlarımız, tasarımcılarımız, ustalarımız ve işinin ehli dekorasyon personelimiz emrinize amadedir. Sizleri inter sitemiz “www.kuyumcudekorasyon.net”e bekliyoruz.

Saatçi Dekorasyonu