Your SEO optimized title page contents
Menu

Saat & Saat Eyüp

Saat Saat Eyüp Sultanda Trafiğe kapalı çok işlek ve hareketli bir caddede de 9 m2 lik bir alana sahip ön cephesi geniş içeriye doğru ise...

Sasa Saat Eyüp Sultanda Trafiğe kapalı çok işlek ve hareketli bir caddede de 9 m2 lik bir alana sahip ön cephesi geniş içeriye doğru ise nispeten dar olan ince uzun tabir edebileceğimiz bir alana sahiptir.

Cephenin uzunluğunu avantaja dönüştürdüğümüz mağazada giriş kapısını ortaya almış olmamız bize iki büyük vitrin alanı yapma şansını vermiştir. Böylece dışardan bakanlar için özellikle kapı girişinin tam arkasında kullanmış olduğumuz büyük ayna sayesinde mağaza olduğundan çok daha büyük görünmektedir.
Mobilyalarda High Gloss malzeme kullanılmıştır. Beyaz ağırlıklı olan mağazada aralarda ise zeytin kaplama kullanılmış olması mağazaya bir derinlik ve kişilik katmıştır.

Aslında Modern bir tasarımı olan Sasa saat’in içerisinde kullandığımız klasik görünümlü gri duvar kağıtları müşterilerin kendilerini içerde sanki evlerindeymiş gibi hissetmeleri açısından çok başarılı olmuştur.

Alış veriş yapmasanızda çok kibar ve kaliteli olan mekan sahipleriyle oturup bir çay içmenizi tavsiye ederim.