Your SEO optimized title page contents
Menu

Mimari Dekorasyon

Dekorasyon ev, iş yeri, ofis gibi yaşam alanlarının iç dizaynını oluşturmak kadar yapıların bizatihi kendisini de tasarlayıp, estetik bir görünüme kavuşturmayı amaçlar. Mimari dekorasyon, bu çerçevede gerek yeni binaların gerekse eskiden kalma yapıların dizaynını oluşturma faaliyetini kapsar. Yapının dış görünümünün güzelleştirilmesi ve ona estetik özellikler kazandırılması konunun bir boyutunu oluştururken, meselenin diğer boyutunda, iç ve dış mekanlar dahil mimari yapının bütünün dekore edilmesi çalışmaları vardır. 

Mimari dekorasyon, güzel sanatlarla ilgili eğitim veren üniversitelerde özel bir bölümü de teşkil etmektedir. Mimari Dekoratif Sanatlar'da yetişen teknikerler yapılara adeta sanatsal dokunuşlarla özel görünüm kazandırırlar. Yapıya ve bulunduğu alana özel desenlerin, motiflerin belirlenmesi ve uygulanması gibi işlemler de mimari dekorasyonun bir parçasıdır. İç dekorasyon uygulamalarında olduğu gibi mimari dekorasyonda da renklerin, şekillerin ve çizgilerin önemi büyüktür. Bunların her biri mekanı kullanan insanlar üzerinde farklı etkiler bırakacaktır. Dolayısıyla gerek konutlarda gerese çalışma mekanlarında mimari dekorasyon, yaşayanların ve çalışanların hem iç dünyalarına hem de mekanı kullanım amaçlarına doğrudan yansıyacaktır. Elit bir görünüm hem yapıların sahiplerinin hem de ziyaretçilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Ferah ve rahat bir ortamı oluşturan mimari dekorasyon, çalışanların veya orada yaşayanların hayattan zevk almalarının, çalışma performanslarını arttırmalarının yolunu açacaktır.

Öznoyan Mimarlık'ın, web sitesi www.kuyumcudekorasyon.net”te mimari dekorasyon çalışmalarının en güzel örneklerini bulacaksınız. Bu konuda mimarlarımıza, sanat teknikerlerimize, ustalarımıza ve alanında uzman yardımcı personelimize güveniyoruz. Mimari dekorasyon için kullanacağımız bütün malzemelerin üretimini çoğunlukla kendimiz gerçekleştiriyor, bu yolla özel ürünlerin imalatı konusunda da müşterilerimize önemli avantajlar sağlıyoruz. Çalışmalarımızın bütününde siz değerli müşterilerimizin bütçelerini aşmamaya özen gösteriyoruz. Fiyat politikamızı oluştururken sizlere en avantajlı rakamları sunmaya çalışıyor, bunu yaparken kaliteden taviz vermeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Mimari dekorasyon çalışmalarını tam zamanında bitirmeyi kendimize şiar ediniyor, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Mimari tasarım ve uygulamada tüm görsel ve işlevsel unsurları dikkate alarak ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunuyoruz. Faaliyet alanımızı küçük çaplı işlerden büyük projelere kadar geniş tutuyoruz. Hayalinizdeki mimari dekorasyonu gerçeğe dönüştürmek için sizleri sitemize bekliyoruz.