Your SEO optimized title page contents
Menu

Mağaza Dekorasyon

Mağaza dekorasyonlarına ev ya da ofis dekorasyonları gibi yaklaşmamak gerekir. Çünkü ev ve ofisler orada yaşayan ya da çalışan insanların zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dekore edilebilirken, mağazalarda durum çok daha girift bir hale dönüşür. Çünkü hem mağaza sahibinin kişisel talepleri hem de o mağazaya misafir olacak müşterilerin göz zevki ve huzuru dekorasyonda öncelik verilecek unsurlar olur. Özellikle satışı artırma odaklı dekorasyonlarda müşterilerin memnuniyeti, onların zevkleri ve istekleri etkili olmak zorundadır. Mağaza dekorları konusunda da seçim, tasarım ve uygulama gibi bütün aşamalar bu çerçevede ele alınmalıdır. Örneğin bir erkek giyim mağazasında dekorların renkleri daha ağır tonlarda seçilirken, kadın giyim mağazasında daha hareketli ve cıvıl cıvıl renkler kullanılabilir.

Mağaza dekorları arasında önemli bir yer tutan raf sistemleri de sergilenen ürünlerin niteliği ve türüylü doğrudan irtibatlıdır. Yerine göre birinci kalite ahşap malzemeler yerine göre cam raflar, yerine göre metalik ışıltılar saçan alüminyum raflar kullanılabilir. Yine ürünlerin sunulduğu dolaplar da dikkat edilmesi gereken mağaza dekorlarındadır. Örneğin giyim mağazasında kapalı dolaplar ne kadar saçma durursa, bir optik mağazada ya da saat mağazasında o kadar estetik ve şık durur. Giyim mağazasında ahşap dolaplar ve rafların cam ürünlere göre hakimiyetinden söz edilebilirken, saat, gümüş gibi takı malzemelerinin satıldığı mağazalarda cam egemenliği hakim olacaktır. Öte yandan mağaza dekorlarının tasarımının ve üretiminin nasıl yapıldığı da önemli bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyon firmasının kendi imalatı ve özel tasarımı olan dekorlar her zaman avantajlıdır. Hem dekorasyonun bütününe uyum sağlaması bakımından hem maddi avantajlar getirmesi adına dekorasyon firmalarının aynı zamanda üretici olmaları tercih sebebidir.

Öznoyan Mimarlık, özgün tasarımları ve kendi imalatıyla mağaza dekorları konusunda ayrıcalığını ortaya koymaktadır. Üretimden gelen gücünü müşterilerine fiyat avantajı olarak sunan firmamız kaliteyi korumanın verdiği güveni de sonuna kadar hissetmektedir. Mağaza dekorları konusundaki farkını “www.kuyumcudekorasyon.net”te yer alan ürünleriyle gösteren Öznoyan Mimarlık, önce kendi müşterilerinin ardından onların müşterilerinin memnuniyetini herşeyin üstünde tutmaktadır. Kendinizi özel hissediyor, mağazanızın ayrıcalıklı olmasını istiyorsanız bizi arayın.