Your SEO optimized title page contents
Menu

Gümüş Mağazaları

Dekorasyon uygulamalarında mağaza sahipleri açısından en önemli risklerden biri, işin zamanında bitirilememesidir. Düşünün bir kere, bütün programınızı yaptınız, dükkanın açılış tarihi üç aşağı beş yukarı kafanızda belli. Dekorasyon için planlarınız hazır, nerede ne olacağını kabataslak belirlediniz. Sıra geldi uygulamayı yapacak ustalara, dekorasyon sanatını konuşturacak mimarlara... Gümüşçü dekorasyonu yaptıracaksınız. Konunun uzmanı arayışlarınızı netleştirmek için internette kısa bir gezintiye çıktınız. Hadi diyelim aradığınız mimarlık şirketini de buldunuz. Oturup detayları konuştunuz, size bir proje hazırladılar. Tasarımlar çizildi. Modellemeler yapıldı. Kullanılacak mobilyalardan aksesuarlara, vitrinlerden dolaplara, yer döşemelerinden tavan uygulamalarına, aydınlatmalardan duvar kağıtlarına kadar herşey konuşuldu. Nihayetinde verilecek ücret, işin teslim tarihi ele alındı, pazarlıklar yapıldı ve süreç başladı.

Gümüşçü dekorasyonu için hummalı bir çalışma dönemine böylece ilk adım atıldı. Ustalar dükkanda çalışırken siz de açılış töreni hazırlıklarına koyuldunuz. Gününüz belli ya, davetiyelerinizi bastırmak için matbaayla anlaştınız. Konuklarınızın listesini hazırladınız, açılışın protokolünü oluşturacak mühim isimleri bile belirlediniz. Kaymakam, belediye başkanı, parti temsilcisi, dernek başkanı veya günü resmileştirecek mülki, idari vb. erkan... Yakın çevreniz, esnaf arkadaşlarınız, meslektaşlarınız aklınıza gelebilecek daha nice isim... Herşey o günü bekliyor sanki. Heyecan dorukta. Aklınıza dükkandaki hummalı çalışmanın ne aşamada olduğu gelmiyor bile... Ama o da ne dekorasyonun teslim tarihine günler kaldı ama daha ortada ne sanat var, ne de tezgah... Kanınız çekilir gibi oldu değil mi? Ne yapacaksınız, atsanız atılmaz, kesseniz kesilmez... Ne yapacağız şimdi, ne olacak, ne zaman bitecek bu gümüşçü dekorsyonu diye kara kara düşündüğünüzü görür gibiyiz. Mimarlık şirketini ararsınız, kapı duvar. Ustalara ulaşırsınız onlar çok rahat. “Biter biter, merak etmeyin” derler ama nasıl biteceğine dair en ufak bir ipucu vermezler. Aklınızda deli sorular. Kafayı yememek elde değil.

Bu en kötü senaryo... Merak etmeyin bu senaryonun hiçbir yerinde siz olmayacaksınız. Ne o ustalarla yüz yüzü gelecek ne de o mimarların nerede olduğu sorusuna kafa yoracaksınız. Bütün bu keşmekeşliğe hiç adım atmadan Öznoyan Mimarlık'ın kapısından içeri girin. Ya da “www.kuyumcudekorasyon.net”i ziyaret edin. Gümüşçü dekorasyonu uygulamalarının büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkın...