Your SEO optimized title page contents
Menu

Altınköşe Bağcılar

Altınköse Bagcılar Magazası yaklaşık 16 m2 lik bir alana sahiptir.Tüm mobilyalar High Gloss parlak malzemeden imal edilmiş olup

Altınköse Bagcılar Magazası yaklaşık 16 m2 lik bir alana sahiptir.Tüm mobilyalar High Gloss parlak malzemeden imal edilmiş olup altın varak profillerle de mobilyalara ve dolayısıyla ortama post modern bir hava verilmeye çalışılmıştır. 

Mor rengin bereketi ve mutluluğu sembolize ettiğinide düşünerek bu mağazada özel tasarım yaptığımız kapitone kaplamalı sandalyelerde kullandık. 

Dış cephede doğal Mermer..İç mekanda zeminde ise 60 x 120 granit seramik kullanılmıştır.Kullanılan tüm camlar Clear olup vitrin ve genel aydınlatma Kuyumcu mağazalarında kullanılmak üzere imal ettirdiğimiz LED spotlardan oluşmaktadır.

İç mekanda ayrıca TV ünitesinin olduğu duvarda doğal taş kaplama kullanılmış olup sağında ve solunda osmanlı motiflerinden seçtiğimiz CNC kesim üzeri altın varak çalışması olan süslemeler vardır.
Projesi 10 gün süren altınköşenin uygulaması ise tam 12 günde tamamlanmıştır.

Bağcılar bölgesine işiniz düşerse görmenizde yarar olduğunu düşündüğüm firmamızın yaptığı zarif ve kulllanışlı mağazalardan birtanesi olan altınköşe sahiplerinin çok misafirperverliği ve kibarlığı ilede sizleri mutlu edecektir.