Your SEO optimized title page contents
Menu

Adler Baku Mağaza

2014 yılında Baküdeki mücevher firması için tasarladığımız adler standı ve onun getirisinin başarılı olmasının ardından

2014 yılında Baküdeki mücevher firması için tasarladığımız adler standı ve onun getirisinin başarılı olmasının ardından bakü deki iş potansiyelin de yüksek ve verimli olmasından dolayı adler Baküde bir mağaza açmaya karar verir.

Yaklaşık 2 ay gibi bir proje çalışması yaptığımız adler mağazası için hazırladığımız konstept fuar için hazırladığımıza benzemektedir.
Koyu kırmızı ve kiremit renklerinin karışımı olan renkler adler’in asaletini parlak lake cilalı olan mobilyalarında canlılığı ve gösterişi simgelerken ortaya da diğer detaylarla birlikte çok güzel bir iş çıkmıştır.

30 m2 lik mağaza olan adler BAKÜ de Tüm aydınlatmalar özellikle pırlanta ürünleri için yaptırdığımız özel LED lerle yapılmış olup tüm camlar ise extra clear dır.

Extra Clear cam hem yansıma açısından çok anlamlıdır hemde müşterilerin ürünlere bakarken sanki cam yokmuş hissine kapılması yönünde çok önem teşkil eder.

Ekip olarak baküye gittiğimiz ve kurulumunu 3 günde gerçekleştirdiğimiz adler için daha sonraki aylarda Qatar’ın başkenti dohada da bir mağaza yaptık.